Mapa strediska
Live kamery
Aktuálne počasie
Cenník lístkov
  • Lokalita Paseky v prevádzke od piatku 3.7. (PIA- NE od 9.00 do 16.00 hod.) Viac INFO čoskoro!
  • Modrý turistický chodník z Pasiek na Chatu na Grúni je do odvolania uzavretý!
25
máj
Ako premáva KLD Chleb v júni?

Máj nám prešiel ako voda a my sa ani nevieme ako dostávame do polovice roka 2020, ktorý ide tak trochu rýchlejšie aj kvôli aktuálnej situácii. Nezažili sme toho až tak veľa, keďže sme väčšinu času trávili doma.

Aj z tohto dôvodu sa tešíme, že sme pre vás v máji mohli sprevádzkovať KLD Chleb aspoň počas piatkov a víkendov. Vyzerá to však tak, že vírus je na ústupe, leto sa blíži a aj preto sa tešíme, že vám môžeme oznámiť, že v júni bude lanovka do Snilovského sedla premávať denne podľa priloženého harmonogramu. Veríme, že máte rovnakú radosť ako my. Nezabudnime však, že naďalej treba dodržiavať stanovené hygienické nariadenia:

1.       Každý návštevník je povinný mať na tvári ochranné rúško prípadne šatku/šál, ktoré mu prekryjú ústa a nos. V prípade, že návštevníci nebudú rešpektovať toto nariadenie, nebude im umožnená preprava.

2.       Pred pokladňou a pred nástupom a výstupom z kabíny budú vyznačené 2 m odstupy, ktoré treba dodržiavať.

3.       Uprednostňujeme platbu kartou.

4.       V prípade, že nemáte rukavice, je pri okienku potrebné si riadne vydezinfikovať ruky pripravenou dezinfekciou. Dezinfekcie budú k dispozícii aj pri nástupe a výstupe z kabín.

5.       Do jednej 8-miestnej kabínky, môžu nastúpiť max 4 osoby ak sa jedná o osoby, ktoré nie sú členmi jednej domácnosti.

6.       Všetky kabíny budú pravidelne čistené a vydezinfikované (1x denne po prevádzke). Prosíme všetkých návštevníkov, aby v nich počas jazdy udržiavali poriadok a dodržiavali hygienické pokyny.

 

Príďte si vychutnať krásne počasie na turistiku do Vrátnej. Tešíme sa na vás!  • Lokalita Paseky v prevádzke od piatku 3.7. (PIA- NE od 9.00 do 16.00 hod.) Viac INFO čoskoro!
  • Modrý turistický chodník z Pasiek na Chatu na Grúni je do odvolania uzavretý!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2020, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest